OCT 29

Usługi czyszczenia dpf dla firm transportowych
Opublikowany przez: Izabela Chojnacka | Tagi: auto, moto, samochód, czyszczenie, filter, dpf | Data: 2017-07-27

Czyszczenie filtra cząstek stałych, warsztat samochodowy usuwający filtry dpf, usługi czyszczenia dpf to propozycje dla wszystkich, którzy poszukują pomocy w tym tym zakresie.

Sporo współczesnych samochodów wyposażonych jest w filtry dpf i w związku z tym pojawia się problem, taki jak czyszczenie filtra cząstek stałych. 
Usługi czyszczenia dpf poleca wiele warsztatów samochodowych i trzeba jednocześnie przyznać, że tego rodzaju firmy nie narzekają na brak klientów. Okazuje się, że spory odsetek posiadaczy samochodów to właściciele pojazdów z wbudowanymi filtrami dpf i dlatego też co jakiś czas konieczne jest czyszczenie tegoż filtra. W przeciwnym razie pojazd nie będzie funkcjonował jak należy.
A Skoro już został wywołany ten temat, to warto nad nim się pochylić. Otóż, taki filtr montowany jest w układach wydechowych silników wysokoprężnych i ma na celu oczyszczanie  gazów spalinowych z cząstek sadzy i popiołu. W silnikach samochodowych stosowany jest od połowy l. 90. Tego rodzaju filtry stosowane są przy silnikach
Diesla, gdyż bez zastosowania tego filtra taki silnik po prostu nie spełnia rygorystycznej normy emisji spalin. Więcej na ten temat
Inną kwestią jest wymiana tego rodzaju filtra
To sprawa dosyć kosztowna i w związku z tym kierowcy nawet masowo usuwają filtry cząstek stałych z samochodów z silnikami Diesla, aby zaoszczędzić po prostu pieniądze. A gdzie taki zabieg można wykonać? Otóż, warsztat samochodowy usuwający filtry dpf można znaleźć stosunkowo łatwo, bo wystarczy nawet popytać w swoim najbliższym otoczeniu, albo też można skorzystać w tym wypadku z zasobów internetowych. W każdym razie, temat filtrów dpf jest dosyć szeroko rozpowszechniony.

W obiektywie

auto

moto

samochód

czyszczenie

filter

dpf

Warsztat Samochodowy Diagnostic Car

ul. Opolska 5a
55-011 Siechnice / k. Wrocławia
tel. 695 905 995
email: kontakt@diagnostic-car.pl

http://www.diagnostic-car.pl

Twój komentarz