OCT 29

Jeśli tanio, to tylko na gazie

Przy obecnych cenach paliw, gdzie litr lpg kosztuje w granicach 2 zł założenie przez serwis instalacji lpg jest bardzo dobrym ruchem.

Obecne instalacje lpg są praktycznie niezawodne i bezobsługowe poza montażem i ustawieniem instalacja dalsze koszty są znikome, poza dodatkową opłatą w wysokości 60 zł dokonywaną przy przeglądzie auta. Przykładowy mechanik w Lublinie za montaż instalacji lpg z bezpośrednim wytryskiem życzy sobie od 2100 do 2400 zł.
Czasami można spotkać się z promocją gdzie cena spada nam do 2 tysięcy złotych. Jeśli jako użytkownicy swoich aut mamy silnik benzynowy, który po diagnozie mechanika spełnia warunki założenia instalacji to pozostaje nam kalkulacja naszych przejechanych kilometrów w ciągu miesiąca. Jeśli dojeżdżamy do pracy choćby 30 km dziennie to licząc w ciągu nie całego roku nastąpi zwrot naszej inwestycji z założenia gazu do auta. To dość szybko, stopa zwrotu dla naszych portfeli, nawet licząc dość niską kilometrówkę przejechanych dziennie kilometrów.
Sam montaż trwa jeden dzień, a jeśli odwiedzimy warsztat samochodowy w Lublinie to pierwszy wolny termin montażu będzie dla nas dostępny w ciągu tygodnia. Oczywiście im nasza decyzja będzie szybsza, a sami policzymy sobie koszty naszego dotychczasowego zużycia paliwa, wobec potencjalnych zysków, tym szybciej potencjalne zyski mogą nas zaskoczyć mniejszymi wydatkami z budżetu domowego na paliwo. Wśród osób, które zdecydowały się już na ruch zamontowania instalacji, panuje powszechna opinia, że serwis instalacji lpg jest odwiedzany tylko w ramach przeglądów po pokonaniu średnio 10 tysięcy kilometrów.Więcej o instalacjach lpg i opłacalności na stronie www

W obiektywie

serwis instalacji lpg

warsztat samochodowy w Lublinie

mechanik w Lublinie

Twój komentarz